Новини

Данські виробники поділилися досвідом виробництва енергії з соломи

31 січня відбувся онлайн-семінар у межах проєкту Agrobioheat у форматі віртуальної екскурсії на біоенергетичні об’єкти. Понад 150 учасників в межах платформи та ще близько 400 глядачів онлайн долучилися до заходу. Захід залучив як українських, так і міжнародних експертів та був двомовним.

Організатором заходу стала Біоенергетична Асоціація України разом із проєктом «Основний кредит для аграрної галузі – Україна». Віртуальна екскурсія на українські та данські об’єкти виробництва теплової енергії з агробіомаси стала новим, проте ефективним форматом проведення заходів. По закінченню ми мали насичену та змістовну дискусію, за що дякуємо усім спікерам та учасникам.

Нагадаємо, метою віртуальної українсько-данської екскурсії на об’єкти виробництва теплової енергії з агробіомаси було ознайомлення українських зацікавлених сторін з успішним досвідом виробництва енергії з соломи у Данії та демонстрація сучасних технологій і обладнання енергоконверсії агробіомаси.

Данські експерти та провідні вітчизняні виробники котельного обладнання поділилися своїми напрацюваннями та практичним досвідом реалізації проєктів виробництва теплової енергії з агробіомаси з українською аудиторією задля сталого впровадження сучасних біоенергетичних систем і скорочення викидів парникових газів.

Більше іформації, а також презентації та відео з заходу можна прочитати на сайті наших партнерів – Проєкт AgroBioHeat «Сприяння впровадженню систем опалення на агробіомасі у сільських регіонах Європи».