Анонси подій

Державні грантові програми в агро: перші висновки та рекомендації

На 9-му вебінарі UAFA TA експерти поговорять про державні грантові програми в агросекторі. На заході розглянуться практичні рекомендації щодо підвищення якості підготовки заяв та проектної документації потенційними отримувачами, проведуть аналіз поширених помилок при подачі документації та нададуть рекомендації щодо їх запобігання. Також під час заходу, аграрії поділяться своїм особистими кейсами щодо отримання та використання грантових коштів.
  • Досвід співпраці дорадчих служб з підприємствами аграрного сектору з питань впровадження державних та міжнародних програм підтримки.
  • Огляд поточної статистики реалізації грантових програм. Функції уповноваженого банку в процесі розгляду та супроводження операцій грантотримувачів.
  • Поточний стан впровадження грантових програм в АПК: динаміка та перспективи.
  • Досвід отримання позитивного рішення щодо гранту для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства.

Спікери:

Роман Корінець, директор Асоціації сільськогосподарських дорадчих служб «Дорада».

Юлія Жуланова, заступник Директора департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу, Ощадбанк.

Марія Дідух, координатор групи експертів з питань впровадження програм підтримки у сільському господарстві, Міністерство аграрної політики і продовольства України.

Михайло Сиворко, директор ТОВ «Сад Переяслава»

Модератор заходу: Віталій Головачов, старший експерт проекту UAFA TA 

Реєстрація на вебінар через телеграм чат-бот: http://t.me/UAFATA_infohub_bot

Подія відбуватиметься онлайн на платформі zoom, посилання: https://bit.ly/3wHth8L