Анонси подій

EUFRAS: європейські практики дорадництва для розвитку сільського господарства

Дата: 29 вересня, 13.00 (Київ)

Місце: zoom, https://bit.ly/3fmgC5D

 

Система сільськогосподарського дорадництва є важливим інструментом спільної аграрної політики ЄС. І кожна країна член ЄС зобов’язана мати таку систему.

2013 року сільськогосподарські та сільські дорадчі служби з 20 європейських країн заснували EUFRAS (European Forum of Rural Advisory Services), членом якої є також Національна асоціація сільськогосдарських дорадчих служб України.

Під час вебінару експерти ознайомлять учасників з досвідом та практиками EUFRAS щодо розвитку сільського господарства, сільської місцевості та обговорять можливості їх застосування в Україні.

Обговорюватимуться також й виклики, які постали перед українськими дорадниками для імплементації положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у частині наближення українського сільськогосподарського дорадництва до фермерів та можливі рішення щодо їх подолання.

Спікери детальніше зупиняться на можливостях співпраці між українськими та європейськими дорадниками задля розвитку сільського господарства та сільської місцевості, формуванні європейської системи дорадництва в Україні.

Спікери:

  • Іван Паньків, президент Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України, директор Львівської аграрної дорадчої служби
  • Роман Корінець, к.е.н., директор Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України, експерт проекту UAFATA

Зареєструватися на події UAFA TA можна за посиланням