Новини

Голова Держрибагентства Ганна Шишман обговорила кредитування галузі з експертами Технічної Допомоги

27 листопада 2020 року Голова Держрибагентства Ганна Шишман провела зустріч щодо імплементації можливостей операції Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) «Основний кредит для аграрної галузі – Україна» із представниками Технічної Допомоги проєкту з метою розвитку галузі аквакультури та прісноводного рибальства України.

Ганна Шишман представила основні напрями стратегії розвитку рибної галузі країни міжнародним експертам проєкту Технічної Допомоги, погодивши з ними ключові засади подальшої співпраці.

Водночас експерти проєкту запропонували сприяння, активну участь та допомогу в розробці та впровадженні проєктів у галузі аквакультури та прісноводного рибальства. На зустрічі також було зазначено, що до 30% кредиту Європейського інвестиційного банку може бути залучено у розвиток інфраструктури, зокрема, лабораторій іхтіопатологічних та генетичних досліджень, діджиталізації галузі, центрів контролю якості та сертифікації тощо.

Довідкова інформація:

У грудні 2015 року Україна та Європейський інвестиційний банк уклали фінансову угоду «Основний кредит для аграрної галузі – Україна», ратифіковану Законом України № 1530-VIII від 20 вересня 2016 року. В цьому документі передбачено виділення 400 млн євро для забезпечення ефективності функціонування ланцюгів вартості зернових та олійних культур, аквакультури та прісноводних рибних ресурсів України.

Джерело