ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

  НАШІ КОНТАКТИ

  cellphone

  Email: ANSH@niras.com

  bez-nazvaniya

  Адреса: 03057, м.Київ, вул. М.Капніст 2, оф.10

  Свідоцтва № 303 від 15 липня 2019 року (з змінами від 17 липня 2020 року, від 19 травня 2022 року), виданого Секретаріатом Кабінету Міністрів України про акредитацію виконавця проекту (програми) міжнародної технічної допомоги «Технічна допомога на підтримку впровадження операції «Основний кредит для аграрної галузі – Україна», що фінансується Європейським інвестиційним банком (надалі – Партнер з розвитку), та виконується в рамках Договору між Україною та Європейським інвестиційним банком про співробітництво та діяльність Постійного представника ЄІБ в Україні від 15 червня 2010 року (ратифіковано Законом України від 04.11.2010 №2673-VI)

  Інформація на цьому вебсайті призначена лише для загального ознайомлення. Інформація надана Проектом Технічної Допомоги на підтримку впровадження операції «Основний кредит для аграрної галузі – Україна». Ми намагаємось регулярно оновлювати та корегувати інформацію, ми не надаємо жодних гарантій, явних чи передбачуваних, про повноту, точність, надійність, придатність чи доступність вебсайту або інформації, продуктів, послуг чи відповідної графіки, що міститься на вебсайті для будь-яких цілей. Отже, будь-яке покладання на таку інформацію здійснюється на ваш власний ризик.

  У жодному разі ми не несемо відповідальності за будь-які втрати або збитки, включаючи, без обмежень, непрямі або наслідкові втрати або пошкодження, або за будь-які втрати чи збитки, що виникли внаслідок втрати даних або прибутку, що виникли в результаті використання цього вебсайту або у зв’язку з ним.

  За допомогою цього вебсайту ви можете через посилання переходити на інші вебсайти, які не контролюються Проектом Технічної Допомоги. Ми не контролюємо матеріали, вміст та доступність цих вебсайтів. Використання будь-яких посилань на інші сайти не обов’язково означає рекомендацію або схвалення інформації та матеріалів, висловлених на них.

  Ми робимо все можливе, щоб цей веб-сайт працював безперебійно. У той же час, Проект Технічної Допомоги не несе відповідальності за те, що вебсайт тимчасово недоступний через технічні причини, що не залежать від нас.

  Проект Технічної Допомоги надав інформацію для розміщення на цьому сайті. Інформація на сайті не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу або Європейського Інвестиційного Банку (EIB).