Новини

Експерти Технічної Допомоги представили можливості Проекту на «АгроЕкспо-2020»

Спеціалісти Технічної Допомоги взяли участь у сільськогосподарській виставці АгроЕкспо-2020, що пройшла 29.09-01.10 у місті Кропивницький. Команда організувала інформаційну кампанію для потенційних кінцевих бенефіціарів, які відповідають критеріям Проекту. Спеціалісти проекту надали інформацію про Проект, його основні цілі та завдання, особливості та можливі шляхи співпраці.

На виставці експерти Технічної Допомоги також провели навчання тренерів Кіровоградської обласної дорадчої служби, Центральноукраїнського національного технічного університету, департаменту сільського господарства Кіровоградської державної обласної адміністрації. Участь у тренінгу взяли 15 учасників.

Довідково. «АгроЕкспо» є провідною виставкою в галузі сільського господарства, тваринництва, альтернативної енергетики, органічного сільського господарства та харчової промисловості, сільськогосподарської техніки та обладнання в Україні та на просторах колишнього СНД. У «АгроЕкспо-2020» взяли участь 450 компаній-учасників та близько 40 тисяч відвідувачів.