Анонси подій

Практичний фандрайзинг: гроші для аграріїв

Онлайн-тренінг на тему: «Практичний фандрайзинг: гроші для аграріїв»

Коли? – 25.08.2022 року, початок о 14.00 год

Для кого? голови територіальних громад, землевпорядники, архітектори, керівники та спеціалісти відповідальні за економічний розвиток та інвестиції в громадах, структурні підрозділи управління комунальним майном.

Організатор: Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» на базі Платформ «Економіка та інвестиції» та «Сільський розвиток: земельні відносини».

Партнери: Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України та Технічна Допомога на підтримку впровадження операції «Основний кредит для аграрної галузі – Україна».

Мета: Інформування територіальних громад щодо можливостей економічного розвитку громад.

Підвищення рівня знань представників громад стосовно методів фандрайзінгу. Надання методичної допомоги представникам ОМС щодо сприяння залученню додаткового фінансування та пошуку потенційних донорів для розвитку та відновлення територіальних громад

Під час вебінару будуть розглянуті наступні питання:

  • Наявні можливості залучення фондів підтримки
  • Які документи необхідні для підготовки грантової заявки
  • Як оформити заявку на отримання гранту

Спікери:

Олег Осаулюк, експерт проекту UAFA TA

Роман Корінець, директор Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб

України, експерт UAFA TA, к. е. н.

Захід проводиться за підтримки Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) та Шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні».

Реєстрація на захід за посиланням