Новини

«Альянс» став першим банком учасником проекту «Основний кредит для аграрної галузі – Україна»

У липні 2020 року банк Альянс завершив процедуру відбору і отримав статус банку-учасника Програми фінансування Європейського інвестиційного банку, спрямованої на підтримку реального сектора економіки і розвиток малого і середнього бізнесу України.

23 липня 2020 між Банком Альянс, Міністерством фінансів України та Державним експортно-імпортним банком України, було укладено тристоронню угоду, яка передбачає надання кредитів в рамках проектів ЄІБ «Основний кредит для малих і середніх підприємств і компаній із середнім рівнем капіталізації» і «Основний кредит для аграрної галузі – Україна».

Кошти ЄІБ на загальну суму €20 млн можуть направлятися Банком на кредитування середньо- і довгострокових інвестиційних потреб (до 10 років) і середньострокового оборотного капіталу (від 2 років) підприємств приватного сектора економіки України.

Довідково про банк «Альянс»

Банк «Альянс» посідає 15 місце за об’ємами торгівлі на Міжнародному валютному ринку України. Мережа банку нараховує 24 відділень у найбільших містах України. Член міжнародної платіжної системи MasterCard, VISA та національної платіжної системи ПРОСТІР. Зареєстрований статутний капітал АТ «БАНК АЛЬЯНС» складає 365 120 000,00 гривень. Регулятивний капітал на 01 січня 2020 року становив 437,7 млн гривень.